בניית אתרים

בניית אתרי תדמית

אתר תדמית הוא כרטיס הביקור של העסק שלך באינטרנט! 

אנחנו מתמחים בבניית אתרים תדמיתיים לעסקים וחברות, אתרי תדמית למשרדי רואי חשבון, עורכי דין, סוכניות ביטוח, מעצבי פנים ועוד רבים וטובים! 

אתרי התדמית שלנו תמיד מאופיינים על ידי צרכי הלקוח ובהתאמה אישית ועומדים בכל דרישות ה- SEO (קידום אורגני בגוגל). צוות מפתחי ומעצבי האתרים שלנו מקצועי ומגוון וזמין גם לאחר העלאת האתר לטפל בכל בקשה.

המחיר תלוי בדרישות הלקוח והמודלים השונים. 

בניית אתרי קטלוג

אתרי קטלוג הם הפתרון המקצועי ביותר עבור עסקים הרוצים להציג את מוצריהם באינטרנט! 

כשבונים אתר קטלוג יש להתייחס לכל הפיקסלים הכי קטנים על מנת להציג את המוצרים בצורה האיכותית ביותר ולאפשר ללקוחות חווית קנייה דרך האתר.

הצוות שלנו אחראי לבנות לכם אתר קטלוג ייחודי וחוויתי ולערוך את כל הבדיקות המקיפות הדרושות לפני העלאת האתר לאוויר. 

בניית אתרי מכירות

חנויות שרוצות להבטיח את קיומם בשנים הבאות, חייבות לקחת צעד ולהתחיל למכור באינטרנט! 

אתר מכירות שעובד בשבילכם זו מומחיות ולכן אנחנו כאן. בחברת ענן אנו מתחייבים לאתר מכירות אונליין מתקדם על מנת למכור ולהצליח. אפשרויות סליקה, רכישה, תשלומים, קופונים והנחות, מועדון לקוחות ועוד..  

אז למה אתם מחכים? 

בניית פורטלים

חושבים על בניית אתר פורטל? בטח יש לכם חזון! 

פורטל הוא אתר תוכן גדול המהווה שער לאתרים אחרים ברשת. אנחנו עוסקים בבניית אתרי פורטל המקיפים תחומים רבים ומגוונים של תוכן ובתוכם מנוע חיפוש מתקדם. אין דבר שיכול לאתגר אותנו מבחינה טכנולוגית כיום!

לאחר פגישת היכרות, גיבוש ואפיון הפרויקט, אנחנו נדאג לתת לכם הצעת מחיר מפורטת ואחראית. 

טכנולוגיות בניית אתרים

אצלנו תמצאו צוות מפתחי אתרים בשיא קדמת הטכנולוגיה ואבטחת המידע, עם דגש על עיצוב וחווית גלישה באתר! 

תהליך בניית אתר

איפיון

בשלב הראשון של בניית האתר שלנו  קודם כל נאפיין אותו. מה כולל האפיון שלנו? להכיר את בעל העסק, להכיר את קהל היעד שאליו פונה העסק, לבדוק שוק מתחרים, לבחור שפה עיצובית ולהכניס את כל מה שהלקוח שלנו חלם עליו  לאתר אחד. 

עיצוב

אז אחרי שתיאמנו ציפיות, שלב הקסם מתחיל… בשלב זה המעצבים שלנו מתחילים לעבוד על עיצוב כל תבניות האתר. עיצוב קריאטיב בסטנדרט מטורף, בהתאם לדרישות הלקוח ויצירת חווית גלישה ייחודית שתשאיר חותם! 

פיתוח

עכשיו כשיש לנו אופי לאתר ועיצוב יחיד במינו נתחיל לפתח את האתר שלנו! צוות המפתחים שלנו דואג לאתר בשיא קדמת הטכונולוגיה. אתר נגיש ולא מסובך, מאובטח ונטען במהירות. 

בדיקות

מה חשבתם? שנעלה לכם את האתר בלי לבדוק אותו? זה הזמן לבדיקות QA מקיפות לאתר על מנת לראות שהוא אכן עומד בכל הסטנדרטים של הלקוח ומוכן לעלייה לאוויר. כל פיקסל חשוב ולכן לא נישן עד שלא תקבלו אתר אינטרנטי ברמה הגבוהה ביותר. 

עלייה לאוויר!

איזה כיף! עולים לאוויר… מעלים את האתר החדש בצורתו הסופית והמעודכנת, עורכים מספר בדיקות קטנות כדי לראות שהכל מושלם וזהו! עכשיו יש לכם אתר אינטרנטי איכותי משלכם וכל מה שנותר לכם זה… להינות!