שירותי מחשוב IT

שירותי IT

שירותי IT הינם שירותי טכנולוגיית מידע – Information Technology. שירותי ה-IT מספקים תכנון של מערך מחשוב ותקשורת בעסק, התקנת התוכנות המתאימות, תחזוקת המחשבים, הגנה, גיבוי בענן ואבטחת המידע הקיים ברשת הארגון.  

ככל שההתנהלות היומיומית שלנו נהיית יותר ויותר ממוחשבת, כך עולה וגובר הצורך בשירותי IT מקצועיים בכל ארגון ועסק. עבודתו של צוות IT מתחילה בהקמת מערך המחשוב ונמשכת בתחזוקתו השוטפת ובמתן פתרונות לבעיות העולות במהלך העבודה. 

אז מי בעצם צריך שירותי IT?

ברור לכולנו שתקלות מחשוב הן דבר שבשגרה, החל מבעיה קטנה במדפסת הרשת, דרך תקלת תקשורת בין כל מחשבי הארגון, ועד לבעיית קישוריות חיצונית לאינטרנט. 

כך, בזמן שעסקים וארגונים שואפים להרחיב את הפעילות העסקית שלהם, ורוב העבודה נעשית באמצעות מחשבים, אנו צריכים לדאוג מראש לניהול שירותי ה-IT בחברה, כדי שיהיה למי לפנות כאשר תקלות שונות יחלו להתרחש. היערכות זו כוללת ברובה הסתמכות על צוות אנשי IT מקצועיים האמונים על הטיפול בתקלות המחשוב. 

כך, בזמן שעסקים וארגונים שואפים להרחיב את הפעילות העסקית שלהם, ורוב העבודה נעשית באמצעות מחשבים, אנו צריכים לדאוג מראש לניהול שירותי ה-IT בחברה, כדי שיהיה למי לפנות כאשר תקלות שונות יחלו להתרחש. היערכות זו כוללת ברובה הסתמכות על צוות אנשי IT מקצועיים האמונים על הטיפול בתקלות המחשוב. 

מה תוכלו לקבל בעת רכישת שירותנו?

חברת ענן היא חברת מחשוב מקצועית. אנו נספק לכם שירותי טכנולוגיית מידע ברמה הגבוהה ביותר שיש, על ידי צוות טכנאים ומתכנתים מנוסה ומיומן. שירות ותמיכה הזמינים עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע.

כשאתם שוכרים שירותי IT חיצוניים דרכנו, עלויות הקמת הצוות והכשרתו נחסכות מכם, אתם משלמים רק על השירות שאתם מקבלים ובכך מוזילים לכם את העלויות.

בנוסף, אנו חברה המספקת תמיכה בכל התחומים שהארגון שלכם צריך. החל מתחזוקת מערכות הכי מינימלית ועד מיפוי של כל מערך המחשוב, התקנת תוכנות, תחזוקה שוטפת של המערכת ובעיקר פתרון הבעיות והתקלות כאשר הן מתרחשות. כל טכנאי אצלנו פועל בתחום המומחיות שלו ושילוב הכוחות יוצר נבחרת מומחים מנצחת. 

רוצים לחסוך כאב ראש ולהיות בטוחים שהכל בארגון שלכם מטופל ומגובה?

תאמו איתנו פגישה ללא תשלום והצטרפו לשירותנו.

מהו ייעוץ IT?

ייעוץ IT הוא ייעוץ טכנולוגיות מידע המסייע לעסקים ליצור ערך ולייעל את ביצועיהם באמצעות טכנולוגיה. 

כיצד שירותי ייעוץ IT יכולים לעזור לעסק שלכם?

עסקים רבים מאותגרים לעמוד בקצב עם שינוי טכנולוגיית ה- IT המהירה של ימינו. אם העסק שלכם לא מגיב מהר מספיק, הוא  עלול להישאר מאחור בזמן שהמתחרים שלכם כבר משתמשים בטכנולוגיה לטובתם! עבור ארגונים רבים שירותי ייעוץ IT הם חלק גדול ממפת הדרכים. אם גם אתם אינכם מרגישים שיש לכם את המשאבים הנכונים לעשות זאת ורוצים להוביל את העסק שלכם להצלחה, בואו וקחו חלק בשירותי ה- IT המנוהלים שלנו. המשימה שלנו מתמקדת אך ורק בסיוע ללקוחותינו למנף את השקעות הטכנולוגיה שלהם לשיפור הביצועים העסקיים. אנחנו מזמינים אתכם לקבוע איתנו שיחה כדי לראות כיצד שירותי הייעוץ הטכנולוגי שלנו, יכולים לעזור לכם לענות על הצרכים העסקיים שלכם. 

מה הם שירותי ענן?

שירותי ענן הם שירותי מחשוב המחוברים מרחוק ומגבים את כל המידע והקבצים בארגון שלכם. החברה שלנו השקיעה בהקמת פלטפורמות ענן ייחודיות, המאפשרות לארגון שלכם להתייעל ולהתקדם ולסביבה טכנולוגית חדשה ונוחה, ע”י שימוש בציוד מתקדם ביותר והכשרת צוות מומחים למקצועיות ומתן שירות באיכות גבוהה שאינה מתפשרת. 

מהן האפשרויות?

Firewall בענן

מוכר גם כחומת אש או שירותי VDOM. נועדו לשמור על הרשת מפני איומי האקרים ולמנוע תקיפות גדולות מכתובות לא מוכרות. חומת האש שומרת היטב על הרשת הארגונית באמצעות חיבור מאובטח ומוצפן. שירות זה הכרחי בכל ארגון על מנת שתוכלו לישון בשקט. 

שולחן עבודה בענן

חלקכם מכיר את השירות בשמות אחרים כמו התחברות מרחוק ל- terminal גם כ- RDP או- VDI. השירות מאפשר גישה קלה לתוכנות, תיבת הדואר ולמסמכים המשרדיים מכל מקום בצורה מאובטחת. 

שירותי מייל בענן

שירות מייל בענן מאובטח על ידי שרת מרוחק. המידע יורד לתיבת הדואר, כך שניתן לראות הודעות גם בלי גישה לרשת, ועם זאת נשאר על השרת, מאפשר גישה ממספר בלתי מוגבל של מכשירים עם סנכרון אוטומטי. רוב האנשים הפרטיים והארגונים עוברים לשירות מייל בענן משום שיש לו יותר יתרונות מהאופציות הקיימות כגון: אבטחת מידע כפולה ושטח אחסון גדול. 

שירותי VPN

שירותים אלה, או בשמם העברי “רשת וירטואלית פרטית”, הינם שיטת גלישה שנועדה לספק אבטחה ופרטיות בגלישה דרך רשתות ציבוריות כמו: נקודות חמות, התחברות לרשת אלחוטית בבתי קפה, קניונים ועוד.. באמצעות שירות VPN, המשתמש יכול לשמור על פרטיותו ולגלוש באינטרנט ללא איסוף מידע והטרדות Coockies. 

שרת בענן

שרת בענן הוא שטח אחסון בשרת פיזי שחברות משכירות בכדי לגבות ולאחסן עליו את כל החומרים, התוכנות, המידע והקבצים. 

היתרונות של שירותי הענן בחברה שלנו:

אנחנו חברת מחשוב גלובלית המספקת שירותי ייעוץ, תכנון וליווי בתחום אבטחת מידע, פתרונות ענן ומחשוב לעסקים. מותאמים במיוחד עבור העסק שלכם! 

אנחנו מלווים. אנחנו מפתחים. אנחנו שותפים. 

מהו מחשוב ענן?

מחשוב ענן (באנגלית: Cloud Computing) הוא פתרון המאפשר להשתמש בכוח עיבוד ומחשוב דרך רשת פרטית או ציבורית. העברת חדר שרתים במלואו לענן המחשוב. התנתקות מתלות בשרתים פיזיים, מערך אחסון, תשתית אינטרנט מקומית, תשתית חשמל וקירור בחדר שרתים, ומעבר למערכת ברמת זמינות גבוהה ללא נקודות כשל, הכוללת בתוכה גם אתר גיבוי. 

בשביל מה אתם צריכים את זה?

תשתית הענן מאפשרת הפעלה מלאה ומהירה של מערכות המחשוב. כלל השרתים והמידע הארגוני ברמת זמינות ושרידות גבוהה ומיידית, כולל מנגנוני גיבוי מתקדמים למידע ותשתית תקשורת עבור שירותי האינטרנט. 

המידע הארגוני מאובטח בענן ובמספר העתקים במתקנים פיזיים מאובטחים שונים מה שמאפשר לכם לקבל גם אתר גיבוי כחלק מעלות הפתרון החודשית. 

מחשב ענן חוסך רכישת ציוד שרתים, רישוי, עלות תחזוקה לציוד חשמל, קירור, מקום, מערכות אל פסק, גלאי עשן ועלויות קווי תקשורת בשימוש. 

שירותי מחשוב ענן דרך החברה שלנו ייצרו לכם קו תקשורת מהיר שיספק חווית משתמש ברמה של רשת מקומית, רמת ביצועים גבוהה ויכולת שחזור מידע מהירה. היבט לא פחות חשוב מאבטחת המידע הוא זמינות המידע. פתרון מחשוב ענן מספק רמת זמינות גבוהה יותר ע”י שכפול המידע למספר מתקנים שונים.

ספק מחשוב ענן מאפשר שחזור מהיר של נתונים ללא מגבלת נפח השחזור ומספק עשרות נקודות זמן של המידע לשחזור. בנוסף, ספק זה מבצע גם בדיקת גיבויים מקיפה ובתדירות גבוהה יותר מכל מערכת מידע הקיימת ברשת המקומית. 

ציוד מחשוב

רכישת חומרה לעסקים דורשת ידע מקצועי והכרות טכנולוגית עם המוצרים הנרכשים. לא מספיק להציג מחיר אטרקטיבי, אלא לדעת להתאים את המוצר הנכון לדרישה הרלוונטית. כחלק ממתן פתרון מחשוב מלא לארגון, חברת ענן משווקת מוצרי חומרה לכל צרכי העסק, החל ממסכי מחשב, שרתים, עמדות עבודה, כונני גיבוי, אל פסק ועוד. 

מכיוון שלעיתים מדובר בהוצאה גדולה, חשוב לוודא כי הנכם רוכשים את החומרה הנכונה והמתקדמת ביותר. פעמים רבות אנו נתקלים ברכש חומרה שהתבצע בצורה לא מקצועית, וכתוצאה מכך נרכשה חומרה שלא לצורך. במקרים אחרים בוצע רכש שלא מתאים לשדרוגים או התפתחויות עתידיות של העסק. 

חברת ענן יודעת להרכיב לכל בית עסק פתרון חומרה משולב הכולל עמדות מחשבים, שרתים, רכיבי תקשורת וציוד היקפי. זאת בהתאם לדרישות ולתקציב. במקרים מסוימים יש חלופות לכל ציוד, ובחירה של חומרה מתאימה יכולה לחסוך בעלויות ולהביא לניצול מרבי של הציוד. 

יחד עם זאת, אנחנו מקפידים לשווק ולהתקין ציוד חומרה של החברות המובילות במשק, ולדאוג למתן אחריות ותמיכה במקרה הצורך. גם אם אתם רק זקוקים לשדרוג או רענון ציוד ותשתיות, נדאג להתאים עבורכם את הפתרון היעיל ביותר. בהתחייבות! 

שרתים

למה להקים מערך שרתים דווקא דרכנו? 

בעולם המודרני כאשר כל מערכות הארגון ממוחשבות ופועלות מסביב לשעון, ישנה חשיבות קריטית לשרת ארגוני אשר יתאים לצרכי הארגון. תפקיד השרת הארגוני הוא הרבה מעבר לאחסון המידע בארגון. השרת משמש לניהול בסיסי של הנתונים הארגוניים, קבצי המשתמשים, ההרשאות והתקשורת מול תחנות העבודה. 

חברת ענן מספקת את כל מערך ההקמה, התמיכה, התחזוקה השוטפת והניהול הנדרש ללקוח בנושא שרת ארגוני. החל בתכנון צרכים, התאמת השרת לצרכים הנוכחיים והעתידיים של הלקוח, הקמת מערך גיבויים ושרידות, ובחירה מתאימה של תשתיות תקשורת לארגון. 

במסגרת המיפוי הארגוני, אנו מספקים מטריה רחבה של צרכי המחשוב הארגוניים. החל בהקמה, תמיכה וניהול של שרותי דואר אלקטרוני (מקומי או בענן), אבטחת המידע הארגוני מפני נוזקות וסכנות חיצוניות מהארגון, הגדלת השרידות של המידע, החל בתכנון השרידות בתוך השרת, גיבויים מקומיים וגיבוי ענן, ועד רפליקציה של שרתים ומערכות של התאוששות מאסון. 

עכשיו, אחרי שקיבלתם את כל התשובות, זה בדיוק הזמן שלכם להצטרף אלינו! 

נגישות אתרים

חוקי הנגישות בארץ ובעולם באים להבטיח שהמרחב הציבורי כולו יהיה נגיש גם לאנשים עם מוגבלויות, כולל המרחב האינטרנטי, שגם הוא נחשב כמרחב ציבורי בפני עצמו. חשוב לזכור שגם אם בבעולתכם/ן אתר פרטי ו/או מסחרי, בין אם מדובר באתר קטן או גדול, ללא קשר לתוכן האתר ומטרותיו – קיימת חובה לעמוד בחוקי נגישות האתרים בישראל. 

מדוע כדאי לכם להנגיש את האתר? 

חשוב לציין שחובת הנגשת האתר אינה נטל. החוק נועד לסייע לאנשים עם מוגבלות ולבעלי האתרים כאחד, להגדיל משמעותית את החשיפה של האתר בפני קהל רחב יותר של גולשים שבעבר לא יכלו להשתמש בו משום שאינו היה נגיש. מאחר וכמות הגולשים בעלי מוגבלויות מוערכת בכ-25%, אתר שעבר הנגשה זוכה לכניסות רבות יותר, וכך גם ההכנסות של בעלי האתרים צומחות בהתאם. 

יתרון נוסף של נגישות אתרים הוא קבלת דירוג גבוה יותר בתוצאות במנועי החיפוש, כדוגמת גוגל ובינג. במילים אחרות, הנגשת אתרי האינטרנט שלכם מומלצת לא רק כדי לעמוד בדרישות החוק של המדינה, אלא גם כדי להביא אותו לשימוש בידי קהל יעד רחב יותר, מה שיתרום לקידום האורגני של האתרים המונגשים. 

חברתנו מתמחה בנושא הנגישות עבור אתרים קיימים וחדשים. החברה ביצעה עד כה למעלה מ-300 פרוייקטים של הנגשת אתרים לחברות ממגוון תחומים. אנו נשמח לסייע לכם בהנגשת אתרכם.